Únor 2008

Janyska

29. února 2008 v 21:31 | Verushhkka |  zlatííška
HoOdně moc se toho změnilo.. hooodně.. ae i tak BEST GIRL...♥

Leňulka

29. února 2008 v 21:24 zlatííška
Leňulka.... taky další nej kamoška... mno i když tedkom se nějak přestáváme byvit (doufám že je to jenom můj pocit že to tak není).... nwm co bych psala o této osůbce... jenom to že si jí strašně vážím a dokáže mě aspoň vyslechnut a poadit a za to moc děkuju... Lowinkuju tě Leničko
Leňulka:

Hanička

29. února 2008 v 21:21 zlatííška
Hanička... človíček kterému se možu ze vším svěřit... dokáže každému pomoct nebo poradit... nechci spomínat pár týdnů před prýkama bylo to ode mě fakt hrozné Haničko a za to se ti omlouvám :´( ... Lowinkuju tě Haničko
Hanička:

Jaňula

29. února 2008 v 21:18 | Verushhkka |  zlatííška
Jaňulka... jojo tak to je taky best zlatíško... ty kalbičky stebů... mno nezapomenutelné... hlavně s tím pozováním.... jj nezapomenutelné maličké zlatíčko :-*
Janulka:

Kajuška

29. února 2008 v 21:06 | Verushhkka |  zlatííška
Karolííí.. najlepčejší holčina na sfětě...

dala si mi krídla

10. února 2008 v 20:02

Vyhlášení

6. února 2008 v 14:47
ČESKÁ MISS ČTENÁŘŮ 2008
11) Elisavet Charlambidu
ČESKÁ MISS INTERNET 2008
6) Eliška Bučková
ČESKÁ MISS POSLUCHAČŮ 2008
6) Eliška Bučková
TIP POROTY NA ČESKOU MISS 2008
6) Eliška Bučková
VYHLÁŠENÍ ČESKÉ MISS 2008
1) Eliška Bučková
2) Hana Svobodová
3) Elisavet Charalambidu

Diplomky

4. února 2008 v 20:50 | Verushhkka |  Bleskovky

Aneta Sychrová

4. února 2008 v 18:34
12. Aneta Sychrová
Věk: 20let
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Studuje na ekonomicko správní fakultě Masarykovy univerzity. Chce se v budoucnu věnovat marketingu a managementu. Z historických postav nejvíce obdivuje anglickou Královnu Alžbětu kvůli její rozhodnosti, sebejistotě a silné osobnosti. Má ráda zvířata, cestování, sport a literaturu a jezdí také na koni.
Nejvíce se jí líbilo na dovolené v Řecku. Lákají ji ostrovy Bali, Maledivy, Mauritius, Seychely a také Chile.
Elisavetino motto:
Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si ji pěstovat.

Elisavet Charalambidu

4. února 2008 v 18:32
11. Elisavet Charalambidu
Věk: 22 let
Bydliště: Brno
Studuje na ekonomicko správní fakultě Masarykovy univerzity. Chce se v budoucnu věnovat marketingu a managementu. Z historických postav nejvíce obdivuje anglickou Královnu Alžbětu kvůli její rozhodnosti, sebejistotě a silné osobnosti. Má ráda zvířata, cestování, sport a literaturu a jezdí také na koni.
Nejvíce se jí líbilo na dovolené v Řecku. Lákají ji ostrovy Bali, Maledivy, Mauritius, Seychely a také Chile.
Elisavetino motto:
Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si ji pěstovat.

Michaela Lámerová

4. února 2008 v 18:27
10. Michaela Lámerová
Věk: 18 let
Bydliště: Cheb
Chce studovat vysokou školu se zaměřením na design a estetiku. Její oblíbenou historickou postavou je král Karel IV, neobyčejný vládce, který se zasloužil o největší rozkvět naší země a zůstaly po něm mnohé významné historické památky. Mezi Michaeliny záliby patří kreslení, hra na klavír, flétnu či kytaru, řešení hlavolamů a sport. Nejlepší dovolenou strávila ve francouzském lyžařském středisku Avoriaz, doma se jí nejvíce líbilo v Českém ráji. Chtěla by se podívat do Irska na Stonehange a na pláže v Karibiku.
Michaelino motto:
Lidé zapomenou jména, čísla i to, co jste v životě udělali, ale nikdy nezapomenou, jak se vedle vás cítili.

Šárka Frýbortová

4. února 2008 v 18:21
9. Šárka Frýbortová
Věk: 21 let
Bydliště: Zlín
Studuje marketingovou komunikaci na Univerzitě Tomáše Bati. Chtěla by se věnovat svému oboru, především produkční práci a reklamě. Její oblíbenou historickou osobností je Ježíš a ráda by se dozvěděla, jak to tehdy všechno vlastně bylo. Šárku nejvíc baví jóga, malování a modeling. Nejvíce se jí líbila dovolená na americké Floridě a chválí si také zamilovaný týden v Paříži. Chtěla by se podívat do indického státu Radžastán a poznat tamní kulturu a zvyky.
Šárčino motto: Užívej každého okamžiku!

Hana Svobodová

4. února 2008 v 18:20
8. Hana Svobodová
Věk: 19 let
Bydliště: Zadní Zhořec
Studentka aplikovaného práva. Po ukončení kariéry modelky by chtěla mít dobrou práci a spokojenou rodinu. Obdivuje egyptskou královnu Kleopatru, především pro její osobnost a proto, že ženy to tehdy neměly jednoduché, ale ona si své místo našla. Mezi Haniny záliby patří filmy, tanec a hudba, jejím nejoblíbenějším sportem je snowboarding. Nejlepší dovolenou strávila v Chorvatsku s kamarády. Chtěla by procestovat celé Spojené státy.

Hanino motto:
Nikdy nelituj toho, co jsi kdy udělal.

Aneta Faitová

4. února 2008 v 18:17
7. Aneta Faitová
Věk: 20 let
Bydliště: Písek
Věnuje se modelingu. Chtěla by si otevřít vlastní kosmetický salon spojený s poradnou, jak pečovat o svoji krásu. Z historických osobností si nejvíce oblíbila Přemysla Otakara II., protože založil její rodné královské město Písek. Aneta má ráda cestování, tanec a hudbu. Nejvíce se jí líbila dovolená v Paříži s přítelem na svatého Valentýna. Zajímalo by ji cestovat do Brazílie, Argentiny i Jižní Afriky.
Anetino motto:
Žij z toho, co máš a ne z toho, co ti chybí.

Eliška Bučková

4. února 2008 v 18:15
6. Eliška Bučková
Věk: 18 let
Bydliště: Strážnice
Studuje na střední škole obor kosmetička a zároveň se věnuje modelingu. Po ukončení kariéry modelky by ještě chtěla dál studovat. Její oblíbenou historickou postavou je Marie Magdaléna, která dokázala začít žít nový život a sloužit lidem. K jejím zálibám patří tanec, zpěv a práce s dětmi. Nejlepší dovolenou prožila v Malajsii, ale také v chatě u lesa v Novém Hrozenkově. Chtěla by se podívat do Španělska a do sultanátu Brunej na ostrově Borneo.
Eliščino motto:
Buď svá, nezapomínej na své cíle a jdi za nimi.

Kateřina Šamanová

4. února 2008 v 18:13
5. Kateřina Šamanová
Věk: 21 let
Bydliště: Dolní Kralovice
Studuje Univerzitu Jana Amose Komenského. Ráda by pracovala v oboru médií a reklamy. Její oblíbenou historickou osobností je Kateřina Veliká, protože dokázala velké věci tím, že byla sama sebou. Zajímají ji hlavně zimní sporty, film, hudba a tanec. V zahraničí jí nejvíce zaujalo Thajsko, v němž absolvovala soustředění finalistek. Chtěla by vidět vodopád Salto Angel a Venezuelu.
KAteřinino motto:
Jsme zvyklí mluvit o hranicích pouze jako o místech, ale ty opravdové hranice jsou ve skutečnosti uvnitř nás samých.

Kateřina Štosová

4. února 2008 v 18:11
4. Kateřina Štosová
Věk: 22 let
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Studentka psychologie. Chce se věnovat psychoteprapii. Mezi historickými osobnostmi ji zaujal Hanibal, protože plně pochopil, že většinu životních překážek lze s úspěchem obejít. K jejím zálibám patří cestování, tanec a modeling.
Na dovolené se jí nejvíce líbilo v Hong Kongu a na Máchově jezeře. Lákají ji exotické země, například Keňa, Tanzánie a také pohádkový Nový Zéland.
Kateřinino motto:
Když ses narodil, plakal jsi a všichni okolo se usmívali. Žij tak, aby až budeš umírat, všichni kolem plakali.

Romana Antonínová

4. února 2008 v 17:40
3. Romana Antonínova
Věk: 21 let
Bydliště: Brno
Studuje Vysokou školu obchodu a hotelnictví. Chtěla by si otevřít malou originální kavárničku či restauraci v centru města. Její oblíbenou historickou postavou je Kleopatra, protože se v době, kdy ve společnosti dominovali muži, se dostala do čela tehdejší egyptské říše a dokázala to díky své jedinečné kombinaci krásy, kouzla a inteligence. K Romaniným zálibám patří astrologie, jóga, balet a fotografování. Nejlepší dovolenou strávila, když cestovala na vlastní pěst po východu Spojených států a doma to byla cesta autem napříč celou Českou republikou. Chtěla by se podívat do Barcelony a také do amerického národního parku Grand Canyon.
Romanino motto:
Nejdůležitější v životě je,abyste přestali říkat "přál bych si" a začali říkat "udělám." Nepovažujte nic za nemožné a na možnosti se dívejte jako na vyhlídky.

Adéla Vartová

3. února 2008 v 19:12
2. Adéla Vartová
Věk: 25 let
Bydliště: Děhylov
Studuje Vysokou školu hotelovou v Praze. Chtěla by mít vlastní penzion na horách. Z historických osobností obdivuje Jana Husa, protože byl ochoten za svou pravdu položit život. Má ráda hudbu, módu a rychlá auta, ale ve svém volném čase ve nejvíce věnuje charitativní činnosti v mobilní hospici. Nejlepší dovolenou strávila na Korsice a také v Beskydech. Chtěla by navštívit některý méně známý řecký ostrov, Jižní Ameriku a Japonsko.
Adélino motto:
Vždy s úsměvem.

Lucie Matušová

3. února 2008 v 18:56
1. Lucie Matušová
Věk: 21 let
Bydliště: Nový Jičín
Je obchodní zástupkyní stavební firmy. Stavebnictví ji baví a v tomto oboru by chtěla po skončení kariéry modelky zůstat. Její oblíbenou historickou osobností je Gustave Eiffel, protože dal Paříži jednu z jejich dominant. Má ráda tanec, sport a na podzim houbaření. Nejvíce se jí líbily výlety se střední školou do Itálie a v tuzemsku spaní pod širákem. Podívat by se chtěla do Moskvy, na Nový Zéland a do Emirátů.
Luciino Motto:
Legrace musí být i kdyby na chleba nebylo.